Novinky

Beachvolejbalová benefice 2017

29.11.2017

24. – 25. 11. 2017 se sešla česká beachvolejbalová komunita na tradiční akci „Vyber si, vydraž si, zahraj si“. Letošní dražba nejlepších hráček a hráčů přinesla nový rekord - během pátečního večera se vybralo celkem 633 000 korun, které si rozdělí pět neziskových organizací, Centrum Anabell je jednou z nich.

Za šest ročníků tak beachvolejbalisté získali pro charitu neuvěřitelných 1 944 000 korun. Během večera se postupně vydražilo čtrnáct hvězd plážového volejbalu. Za Kristýnu Hoidarovou Kolocovou zájemce zaplatil neuvěřitelných sto tisíc korun, což je historicky suverénně nejvyšší částka za jednoho hráče. Dalšími vydraženými byli Michala Kvapilová, Martina Maixnerová, Marie-Sára Štochlová, Natália Dubovcová, Nicole Dostálová, Daniela Resová, Martin Tichý, Jindřich Weiss, David Schweiner, Ondřej Perušič, Marcel Mysliveček, Martin Pihera a bývalý italský reprezentant a trenér reprezentace Andrea Tomatis. Chyběly jenom zraněné Markéta Nausch-Sluková a Barbora Hermanová, které akci podpořily darem 15 tisíc korun.

S vydraženými hráči sehráli dražitelé v sobotu turnaj smíšených dvojic v Beachklubu Pankrác. V něm zvítězili Lukáš Spozdil s Eliškou Novákovou.

 

Centrum Anabell vítězům gratuluje a děkuje za podporu.

 

 

 

 

 


 Zpět na seznam novinek 

Centrum Anabell

Anabell - Žij naplno!

Pomoc a podpora osobám s poruchami
příjmu potravy... a nejen jim!

 

 BĚHÁM PRO ANABELL

Běhám pro Anabell

Dárcovské stránky

Více
VZDĚLÁVÁNÍ ANABELL

Vzdělávání Anabell

Vzdělávací agentura InfoPoint

Více
ANABELL - O NÁS

Anabell – o nás

Kdo jsme a co děláme

Více
Publikace ke stažení

Knihovna Anabell

Materiály z naší produkce

Více
© 2002 - 2021 | Centrum Anabell, z. ú.