Novinky

Nová kniha Michaly Jendruchové

29.05.2018

Máme radost, že Vám můžeme představit nový román Michaly Jendruchové, která už v minulosti napsala svou osobní zpověď o anorexii. 

Hrdinka románu Monika se odmalička potýká se svou váhou, po narození syna se však její potíže zhorší natolik, že jí nezbývá než nastoupit na léčení. S podporou milujícího manžela se snaží uzdravit, není to však jediná zkouška, která ji na klinice čeká. Setkává se zde s Michalem, svou spřízněnou duší, a lásce k němu se nedokáže ubránit. Zachrání sebe samu? A podaří se jí zachránit rodinu? Musí udělat osudový krok – dvojité salto v životě i na talíři, aby se odrazila ode dna, a pomůže jí v tom i nakažlivý smysl pro humor.

Michala Jendruchová vystudovala herectví, začala se však věnovat novinařině a má za sebou pestrou pracovní zkušenost. Působila jako zprávařka v rádiu, točila reportáže pro televizi, pracovala v denním tisku i v ženských časopisech. Nyní jako redaktorka na volné noze přispívá do různých časopisů, píše rozhovory, reportáže či fejetony. Je také členkou Správní rady Anabell. S anorexií má téměř třicetiletou zkušenost. Před několika lety jí vyšla kniha Už je to za mnou – Osobní zpověď (bývalé?) anorektičky, ve které popisuje vlastní vyrovnávání se s nemocí. Dvojité salto na talíři je její první román.


 Zpět na seznam novinek 

Centrum Anabell

Anabell - Žij naplno!

Pomoc a podpora osobám s poruchami
příjmu potravy... a nejen jim!

DMS pomoc

dms

Jednorázová dárcovská SMS

Odešlete na telefonní číslo 87 777 dárcovskou DMS dle svého výběru v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč. Anabell obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

DMS ANABELL 30
DMS ANABELL 60
DMS ANABELL 90

Trvalá dárcovská SMS

DMS TRV ANABELL 30
DMS TRV ANABELL 60
DMS TRV ANABELL 90

Službu DMS zajišťuje Fórum dárců

 


POMÁHEJTE NA DRUHOU

Pomáhejte na druhou

Dárcovské stránky

Více
Nutriční poradny

Nutriční poradny

Poradenství v oblasti výživy

Více
Anabell

Anabell

Kdo jsme a co děláme

Více
Publikace ke stažení

Knihovna Anabell

Materiály z naší produkce

Více
© 2002 - 2018 | Centrum Anabell, z. ú.