Novinky

Nová kniha Michaly Jendruchové

29.05.2018

Máme radost, že Vám můžeme představit nový román Michaly Jendruchové, která už v minulosti napsala svou osobní zpověď o anorexii. 

Hrdinka románu Monika se odmalička potýká se svou váhou, po narození syna se však její potíže zhorší natolik, že jí nezbývá než nastoupit na léčení. S podporou milujícího manžela se snaží uzdravit, není to však jediná zkouška, která ji na klinice čeká. Setkává se zde s Michalem, svou spřízněnou duší, a lásce k němu se nedokáže ubránit. Zachrání sebe samu? A podaří se jí zachránit rodinu? Musí udělat osudový krok – dvojité salto v životě i na talíři, aby se odrazila ode dna, a pomůže jí v tom i nakažlivý smysl pro humor.

Michala Jendruchová vystudovala herectví, začala se však věnovat novinařině a má za sebou pestrou pracovní zkušenost. Působila jako zprávařka v rádiu, točila reportáže pro televizi, pracovala v denním tisku i v ženských časopisech. Nyní jako redaktorka na volné noze přispívá do různých časopisů, píše rozhovory, reportáže či fejetony. Je také členkou Správní rady Anabell. S anorexií má téměř třicetiletou zkušenost. Před několika lety jí vyšla kniha Už je to za mnou – Osobní zpověď (bývalé?) anorektičky, ve které popisuje vlastní vyrovnávání se s nemocí. Dvojité salto na talíři je její první román.


 Zpět na seznam novinek 

Centrum Anabell

Centrum Anabell pomáhá

Pomoc a podpora osobám s poruchami
příjmu potravy... a nejen jim!

 

 BĚHÁM PRO ANABELL

Běhám pro Anabell

Dárcovské stránky

Více
VZDĚLÁVÁNÍ ANABELL

Vzdělávání Anabell

Vzdělávací agentura InfoPoint

Více
ANABELL - O NÁS

Anabell – o nás

Kdo jsme a co děláme

Více
Publikace ke stažení

Knihovna Anabell

Materiály z naší produkce

Více
© 2002 - 2022 | Centrum Anabell, z. ú.