Novinky

Role adiktologa v multidisciplinárním týmu v péči o klienta s poruchou příjmu potravy

14.08.2022
Jak je důležitá role adiktotologa v péči o klienta s poruchami příjmu potravy, se dočtete v článku po "rozkliknutí". Autorem článku je vedoucí Anabell Praha - Alžběta Klímová.

Role sociálního pracovníka v multidisciplinárním týmu v péči o rodinu s dítětem s poruchou příjmu potravy

14.08.2022
V článku od sociální pracovnice Kateřiny Sloviakové se dozvíte, jak je důležitá role sociálního pracovníka v multidisciplinárním týmu v péči o rodinu s dítětem, které si prochází poruchou příjmu potravy. Článek si přečtete po "rozkliknutí".

Všechno bude dobrý, Beth – rozhovor s Barborou Koutnou

09.08.2022
Barboře Koutné, autorce knihy Všechno bude dobrý, Beth, je šestnáct let a bydlí v Praze s rodiči a mladší sestrou. Studuje na osmiletém Gymnáziu Elišky Krásnohorské. Vždy snila o tom být spisovatelkou, už od dětství píše různé příběhy. Ráda se nechává unášet vlastní fantazií. Kromě toho ve volném čase zpívá, tančí a hraje na flétnu. Celý rozhovor si můžete přečíst po "rozkliknutí" odkazu.

Můj příběh… Julie Hojdyszová

09.08.2022
Julii Hojdyszové je 22 let a žije ve Frýdku-Místku. Je studentkou marketingové komunikace naUniverzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Volný čas nejraději tráví s rodinou a v přírodě. Od maličkamiluje módu, byla nejmladší členkou Unie Moravských kouzelníků a věnuje se modelingu. Julienám odpověděla na několik otázek týkajících se mentální anorexie, kterou si prošla. Nyní secítí vyléčená a jde na své cestě životem spokojeně dál. Celý článek si přečtete po "rozkliknutí" odkazu.

Anabell Praha hledá peer konzultanta/konzultantku

26.07.2022
Do Anabell Praha hledáme peer konzultanta/konzultantku. Více informací naleznete po rozkliknutí v inzerátu.

Prázdninový Anabell newsletter

30.06.2022
Již dnes si můžete v naší knihovně přečíst prázdninový Anabell newsletter. Odkaz ke stažení naleznete po "rozkliknutí".

Jak probíhá sociální práce s rodinami

16.06.2022
Oblast zájmu sociální práce a jiných pomáhajících profesí je široká. Pracovníci se snaží pomáhat tam, kde to má smysl, a společně s klienty hledají cestu, jak těžké, a na první pohled neřešitelné, situace zvládnout. Jednou takovou oblastí, je sociální práce s rodinami. Celý článek si můžete přečíst po "rozkliknutí".

Jak funguje Linka Anabell?

16.06.2022
Linka Anabell na tel. čísle 774 467 293 zajišťuje možnost okamžité podpory jak osob s poruchami příjmu potravy, tak i jejich rodičům či jiným blízkým. Velkou část našich klientů tvoří právě rodiče, kteří se strachují o své dítě, u kterého si začali všímat rozvíjejících potíží s jídlem, a neví si s nastalou situací rady. Celý článek si můžete přečíst po "rozkliknutí".

Role peer konzultanta jako součást multidisciplinárního týmu

25.05.2022
V Centru Anabell zapojujeme aktivně do MD týmu peer konzultanty, kteří tvoří nedílnou součást našich týmů. V loňském roce jsme ukončili jeden z projektů, který se věnoval práci mini-multidisciplinárního týmu tvořeného peer konzultantem a psychologem. O projekt byl ze strany klientů značný zájem. Celý článek je k přečtení po "rozkliknutí".

Multidisciplinární spolupráce očima psycholožky Anabell Ostrava

25.05.2022
Hlavní přínos spolupráce multidisciplinárního týmu při setkávání s rodinami, které řeší poruchu příjmu potravy, shledávám v jeho komplexnosti. Tak jako je problematika poruch příjmu potravy velmi široká a má přesahy do mnoha oblastí, i přístup k ní by tomu měl odpovídat. Bylo by např. dosti naivní domnívat se, že tyto obtíže klient odstraní pouze tím, že se bude snažit dostatečně jíst. Celý článek je k přečtení po "rozkliknutí".
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35    

Centrum Anabell

Centrum Anabell pomáhá

Pomoc a podpora osobám s poruchami
příjmu potravy... a nejen jim!

 

 

BĚHÁM PRO ANABELL

Běhám pro Anabell

Dárcovské stránky

Více
VZDĚLÁVÁNÍ ANABELL

Vzdělávání Anabell

Vzdělávací agentura InfoPoint

Více
ANABELL - O NÁS

Anabell – o nás

Kdo jsme a co děláme

Více
Publikace ke stažení

Knihovna Anabell

Materiály z naší produkce

Více
© 2002 - 2022 | Centrum Anabell, z. ú.